Zostań Gospodarzem na Bookncamp - Zwiększ Swoje Zyski i Zdobądź Nowych Klientów!

Otwórz nowe drzwi dla swojego biznesu. Dołącz do społeczności gospodarzy Bookncamp i rozwijaj swoją działalność, przyciągając szerokie kręgi klientów. Zwiększ swoje zyski i zdobądź rozpoznawalność w branży. Zostań częścią naszej społeczności już teraz!

Zasięg i widoczność

Zasięg i widoczność

Nasza platforma zapewnia Ci możliwość dotarcia do szerokiego grona podróżnych zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Zwiększ swoją widoczność i przyciągnij gości, którzy docenią unikalność Twojego miejsca.

Bezpieczne transakcj

Bezpieczne transakcje

Zapewniamy bezpieczne transakcje finansowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zarobki są chronione. Nasz system pobierze środki za rezerwację po Twoim potwierdzeniu dostępności. Wynagrodzenie otrzymasz w dniu rozpoczęcia wynajmu przez klienta.

Wsparcie i pomoc

Wsparcie i pomoc

Nasz zespół wsparcia hostów jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci doskonałe doświadczenie jako gospodarza Bookncamp.

Społeczność i wymiana doświadczeń

Społeczność i wymiana doświadczeń

Dołączając do naszej społeczności gospodarzy, masz możliwość nawiązania kontaktu z innymi pasjonatami podróży i wymiany cennych wskazówek i doświadczeń. Twórz więzi i odkrywaj inspirujące historie innych gospodarzy.

Jak zostać hostem?

Wszystko załatwisz online w kilku prostych krokach!

 • Ikona

  Zarejestruj się

  Załóż konto w naszym serwisie, aby móc dodawać oferty i zarabiać.

 • Ikona

  Utwórz swoją pierwszą ofertę!

  Z pomocą naszego intuicyjnego kreatora utwórz swoją pierwszą ofertę w Bookncamp. Pamiętaj, aby stworzyć możliwie kompleksową i bogatą propozycję wypożyczenia kampera, przyczepy lub glampingu.

 • Ikona

  Poczekaj na weryfikację i zaczynamy!

  Teraz musisz już tylko poczekać na pomyślną weryfikację Twojego profilu. Po zakończeniu tego procesu w Twoim panelu zostanie utworzony portfel, a Ty będziesz już mógł przyjmować gości!

Skup się na tym, co naprawdę kochasz - tworzeniu niezapomnianych doświadczeń dla swoich gości, a Bookncamp zajmie się resztą!

Zdjęcia poglądowe

Przejrzysty i prosty w obsłudze serwis pozwoli Ci na szybkie i łatwe zdobycie nowej grupy potencjalnych klientów. Zdalna obsługa płatności, intuicyjny system rezerwacji i klarowne przedstawienie Twojej oferty skutecznie pomogą Ci rozwijać swój biznes! Dodatkowo za pomocą chatu z użytkownikami umożliwiamy Ci prosty i stały kontakt zarówno z już zdecydowanymi, jak i potencjalnymi klientami. Nasz serwis to profesjonalne wsparcie dla biznesu i skuteczny sposób na wypełnienie rezerwacjami całego kalendarza – także w okresie posezonowym!

Wystawienie oferty w Bookncamp jest darmowe! Nasz serwis pobiera jedynak symboliczną opłatę w wysokości 3%, za każdą zrealizowaną rezerwację. Opłata ta jest przeznaczana na pokrycie kosztów obsługi transakcji przez serwis pośrednictwa finansowego.

Zarabiaj bez dodatkowych kosztów

Zdjęcia poglądowe